شرکت های زیر گروه

 
مجتمع صنعتی بهکوش


در سال 1375 توسط آقایان لباف با هدف تولید انواع نخ های فیلامنتی تاسیس شد. این مجموعه با بهره گیری از نیم قرن سابقه درخشان قبلی خود در صنعت نساجی و استفاده از آخرین تکنولوژی های مدرن در این زمینه توانست به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر این محصولات تبدیل شود.
توجه به نیازهای صنعت نساجی کشور، تولید با آخرین تکنولوژی روز دنیا، کیفیت و نوآوری در تولیدات سرلوحه اهداف این مجموعه تولیدی است. دستاوردهای این گروه در این عرصه تا کنون ایجاد کارخانجات متعددی در زمینه تولید انواع نخ های فیلامنت مصنوعی است.

 
شرکت الیاف سازان بهکوش

این شرکت در سال 1382 ثبت گردید و در سال 1384 به طور رسمی تولید خود را آغاز نمود. استفاده از بهترین ماشین آلات تولید نخ های فیلامنتی پلی استر با تولید روزانه بیش از 140 تن توانسته است این مجموعه را به عنوان بزرگترین تولیدکننده این محصولات در ایران مطرح نماید و گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است.
محصولات این واحد عبارتند از:
  1. نخ های فیلامنت پلی استر نیمه آرایش یافته( Partially Oriented Yarn )
  2. نخ های فیلامنت پلی استر کاملا آرایش یافته ( Fully Oriented Yarn  )
  3. نخ های فیلامنت پلی استر با مقاومت بالا ( High Tenacity Yarn )
 این شرکت با هدف تکمیل چرخه تولید نخ های فیلامنتی در سال 1392 خط تولید انواع بوبین های مقوایی را در زمینی به وسعت 5000 مترمربع راه اندازی و محصولات خود راتحت عنوان تجاری شمیم بهاران به بازار عرضه کرده است. این مجموعه هم اکنون روزانه بیش از 15000 عدد بوبین مقوایی در سایزهای مختلف برای استفاده در تولید انواع نخ های POY  و FDY تولید و به بازار ارائه می دهد.
با توجه به تجربه گروه صنعتی بهکوش در تولید انواع نخ های POY و FDY و شناخت و آگاهی کامل نسبت به ویژگی های یک بوبین مناسب باعث شده است که تمامی فاکتورها و المان های خاص و مهم مورد نیاز در تولید این محصول رعایت شده و به صورت مداوم با هماهنگی و مراوده با قسمت تولید نخ های فیلامنتی، روزانه بوبین ها کنترل شده و مشکلات احتمالی آن برطرف گردد. تمامی این موارد نقش بسزایی در پیچش صحیح نخ بر روی بوبین، ظاهر مناسب آن و چگونگی بازشدن نخ ها از روی بوبین خواهد داشت.

 
شرکت پلیمری ارمغان

با توجه به موفقیت ایران در تولید انواع فرش و تبدیل شدن نام این کشور به عنوان یک برند در صنعت فرش و همچنین نیاز صنایع پوشاک کشور به استفاده از نخ های خاص در تولیدات خود، مدیران این شرکت را بر آن داشت که در سال 1379 شرکت پلیمری ارمغان را ثبت و در سال 1381 راه اندازی نمایند.
مقام اول در ایران با تولید روزانه 22 تن انواع نخ های ایرتکسچره ( Air Texturizing Yarn  ) دستاورد این مجموعه در سال های اخیر است. عمده محصولات این شرکت در بخش های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:
1. تولید انواع فرش ماشینی
2. تولید انواع پتوها، روفرشی و رومبلی
3. صنایع پوشاک
4. صنایع خودرو

 
شرکت بهکوش سپاهان


کارخانه بهکوش سپاهان با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع نخ های فیلامنتی پلی پروپیلن ارائه دهنده محصولات با کیفیت روز جهانی است. این واحد تولیدی هم اکنون روزانه بیش از 7 تن انواع نخ های CF  و BCF مورد مصرف در منسوجات مختلفی از قبیل موکت و فرش و ... را تولید می نماید.
کیفیت در محصولات ارائه شده به بازار باعث شده است که علاوه بر سطح کشور تقاضای این محصولات از کشورهای خارجی نیز صورت گیرد.