امید فعالان صنایع نساجی و پوشاک ایران پس از برگزاری نمایشگاه نساجی تهران 
به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی بهکوش، بیست و دومین دوره بزرگترین رویداد نساجی ایران در روز 16 شهریور ماه به کار خود پایان داد. فعالان این صنعت مهم و حیاتی که مدتی است در شرایط حاضر اقتصادی با مشکلات عدیده ای روبرو بوده اند با امید ایجاد بازارهای جدید در این نمایشگاه حضور به عمل آوردند که این  امید با بازدید مسئولان صنایع کشور پررنگتر گردید .  این صنعت قدیمی که نفس های سختی را در این سال ها می کشد شاید با ورود محصولات خارجی عرصه را به خود تنگتر دیده است.
شاید توجه بیشتر مسئولان به این صنعت و تمرکز بر گلوگاه های حیاتی آن مخصوصا در بخش تامین مواد اولیه از جمله پنبه برای واحد های ریسندگی، مواد اولیه پتروشیمی، مباحث مالیاتی و به ویژه در بخش محصولات، توجه به ایجاد راهکارهایی برای کاهش قاچاق و اعمال محدودیت ها برای ورود تولیدکنندگان و برندهای خارجی اولین راهکارهای ساده و مهم خواهد بود.
 
در این نمایشگاه که حضور آقای مهندس رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، سرکارخانم مهندس نصرالهی مشاور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، آقای مهندس علی آبادی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت را به همراه داشت، دردل های بخشی از تولیدکنندگان این صنعت را به گوش ایشان رسانید. صنعتی که بیش از 90 درصد سرمایه گذاری و مدیریت آن توسط بخش خصوصی اداره می شود نمونه بارز و شایسته ای از اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر بوده است که انتظار می رود افق جدیدی پس از تلاش های مسئولان و فعالان این بخش پس از این نمایشگاه پیش روی این صنعت نمایان گردد.
 
مجتمع صنعتی بهکوش ضمن تشکر از کلیه فعالان این صنعت از کلیه مسئولان، همکاران و بازدید کنندگان از غرفه این مجموعه تشکر و قدردانی می نماید.